Asfalt Müteahhitleri Derneği
ASMÜD Yönetim Kurulu Başkanı Ayberk Özcan, EAPA’ya Başkan seçildi

Yaklaşık 15 yıldır üyesi bulunduğumuz, birçok aktivitesi ve komitelerinde birlikte çalıştığımız Avrupa Asfalt Üstyapı Birliği- EAPA’da, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ayberk Özcan 2006 yılından itibaren Yönetim Kurulunda yer almakta ve son üç yıldır da bu Birliğin başkan yardımcılığı görevini yürütmekte idi.

EAPA ‘nın bu yıl Paris’te 12 Haziran’da yapmış olduğu Genel Kurul Toplantısında Sn. Özcan, Avrupa ülkelerinin asfalt endüstrisini temsil eden sivil toplum kuruluşlarını ve firmalarını çatısı altında toplayan bu birliğin Başkanlığına 2014-2016 dönemi için oybirliğiyle seçilmiştir.

Başkanımız Ayberk Özcan’ın üstlendiği bu sorumluluğun gerek Avrupa, gerekse ülkemiz asfalt ve yol endüstrisi için önemli ve olumlu katkılar sağlayacağı inancındayız.

Avrupa’yı temsil eden ve diğer kıtalar ile yakın ilişkiler içinde çalışmalarını yürüten bu şemsiye kuruluşun Başkanlığına Türkiye’nin ve ASMÜD’ün getirilmesinin verdiği gururu sizlerle paylaşmak isterken, bu dönem içerisinde yapacağımız çalışmalarda birlikte ve daha güçlü yürümeyi diliyoruz.

ASMÜD Yönetim Kurulu Başkanı Ayberk Özcan, Avrupa Asfalt Üstyapı Birliği - EAPA’ya 12 Haziran 2014’de Başkan seçildi

 


HABERLER