Asfalt Müteahhitleri Derneği
5. EURASPHALT & EUROBITUME KONGRESİ 13-15 HAZİRAN 2012 TARİHLERİNDE İSTANBUL’DA YAPILDI

5. EURASPHALT & EUROBITUME KONGRESİ 13-15 HAZİRAN 2012 TARİHLERİNDE İSTANBUL’DA YAPILACAK

Üyesi olduğumuz Avrupa Asfalt Üstyapı Birliği ile Avrupa Bitüm Birliği tarafından her dört yılda bir düzenlenen Eurasphalt & Eurobitume Kongresinin 5.’si 13-15 Haziran 2012 tarihlerinde Derneğimiz evsahipliğinde İstanbul’da Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı gerçekleştirilecektir.

Kongre, tüm dünyadan karayolları teşkilatı ilgililerini, araştırmacıları, politikacıları, yol finansmanıyla ilgilenen otoriteleri, akademisyenleri, bitüm üreticileri ve asfalt müteahhitleri ile yol, asfalt ve bitüm endüstrisini temsil eden ulusal ve uluslararası dernek ve birliklerin temsilcilerini buluşturan bir etkinliktir.

Teması “Sürdürülebilirlikte Başarının Yolu: ASFALT” olan kongreye ait “Davet ve Bildiri Çağrısı”nın orijinaline ve kongre hakkında detaylı bilgiye www.eecongress2012.org adresinden ulaşılabilirnir. Sözkonusu çağrının Türkçesi için lütfen tıklayınız

Çağrıda belirtilen konularda, kongre’ye bildiri göndermek isteyenlerin 200 kelimeyi aşmayacak şekilde hazırlayacakları bildiri özetlerini 1 Mart 2011 tarihine kadar kongre web sitesi kanalıyla kongre sekretaryasına göndermeleri gerekmektedir. Bir veya birkaç konuda hazırlanabilecek olan bildiri özetlerinin nasıl gönderileceğine ilişkin detaylı bilgi kongre web sitesinde (www.eecongress2012.org) mevcut olup, gönderilecek özetin bir kopyası İngilizce ve Türkçe olarak Derneğimize de iletilmesini rica ederiz.


HABERLER