Asfalt Müteahhitleri Derneği
EAPA 2015 Sempozyumu 4 Haziran 2015’de İstanbul’da yapılacak

12 Haziran 2014 tarihinde gerçekleştirilen Avrupa Asfalt Üstyapı Birliği-EAPA Genel Kurul Toplantısında, Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Ayberk Özcan’ın EAPA Başkanlığı’na seçilmesi nedeniyle EAPA 2015 Sempozyumunun 4 Haziran 2015 tarihinde İstanbul’da yapılmasına karar verilmiştir. Ayrıca EAPA’nın 2015 yılı Genel Kurul Toplantısı Sempozyumdan bir gün önce İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

4 oturumdan oluşacak olan Sempozyumun ana teması “Avrupa Asfalt Endüstrisinden Çözümler” olarak belirlenmiştir.

Açılış Konuşması ASMÜD ve EAPA Yönetim Kurulu Başkanı Ayberk Özcan tarafından yapılacak olan Sempozyumun ilk oturumunda; 8. Avrupa Parlementosu Milletvekilleri seçimlerini kazanarak Avrupa Parlamentosunda Almanya Sosyal Demokrat Partisi Milletvekili olarak yer alan ve Ulaştırma ve Turizm Komitesi Üyeliğine seçilen İsmail Ertuğ davetli konuşmacı olarak bir sunum yapacaktır. Bu oturumda ayrıca EAPA Genel Sekreteri Egbert Beuving tarafından, Avrupa asfalt endüstrisi tarafından sorunlara karşı önemli bir çözüm olarak görülen Ilık Karışım Asfalt’ın tanıtımı yapılacaktır.

Sempozyumun diğer teknik oturumlarında ise “neden ılık karışım asfalt” konulu sunumların yanı sıra asfalt üstyapılar ile gürültü kirliliğinin azaltılması, teknolojik gelişmeler, asfaltın avantajları gibi konular da ele alınacaktır.

Sempozyum sonrasında katılımcılar için İstanbul’daki mega projelere ait şantiyelere 1 günlük teknik gezi düzenlenecektir.

Broşür için tıklayınız

6. Eurasphalt & Eurobitume Kongresi’ne Bildiri Özeti Göndermek için Süre 30 Kasım’da Doluyor


HABERLER