Asfalt Müteahhitleri Derneği
Argus Avrupa Bitüm ve Asfalt Konferansı, 22-23 Mayıs 2019, Atina

Argus Avrupa Bitüm ve Asfalt Konferansı, 22-23 Mayıs 2019, Atina

Argus firması tarafından düzenlenen Avrupa Bitüm ve Asfalt Konferansı’nın 10.’su bu yıl 22-23 Mayıs 2019 tarihlerinde Atina, Yunanistanda’da gerçekleştirilecektir.

İdarelerin ve rafinerilerin temsilcileri, müteahhitler ve son kullanıcılar gibi bitüm ve asfalt endüstrilerinin tüm taraflarını bir kez daha bir araya getirecek olan Konferansta bitüm ve asfalt piyasasının geleceği şekillendirilecektir.

Yol yapımındaki tüm gelişmelere rağmen, Avrupa rafinerilerinin kapatılmasının bitüm arzını etkileyeceği endişesi artmaktadır. Daha fazla rafineri kapanması tehdidi oluşturan Uluslararası Denizlik Örgütü-IMO’nun yakıt ikmali yönetmeliklerinde yapılan yeni revizyonlarla, 2020 sonrası deüşecek yakıt yağı tüketiminin üretim, kalite ve fiyat açısından bitüm için ne anlama geleceği birçok kişi tarafından merak edilmektedir.

Bu nedenle konferansta, IMO 2020'nin etkisi, asfalt karışımlarındaki teknik gelişmeler, değişen arz ve talep ortamı, kıtadaki yeni stratejik yol gelişmeleri ve daha fazlasını içeren ana konular ele alınacaktır.

Shell, BASF, Colas, Galp, Repsol, MOL, Nynas ve TOTAL gibi firmalardan 150'den fazla katılımcı yer alacağı konferans hakkında detaylı bilgiye https://www.argusmedia.com/en/conferences-events-listing/european-bitumen adresinden ulaşılabilinir.

 

6. Eurasphalt & Eurobitume Kongresi’ne Bildiri Özeti Göndermek için Süre 30 Kasım’da Doluyor


HABERLER