18. IRF Dünya Toplantısı ve Sergisi, 7-10 Kasım 2021, Dubai

Destekleyici Kuruluşları arasında ASMÜD’ün’de yer aldığı, Dubai Karayolları ve Ulaştırma İdaresi’nin evsahipliğinde Dubai’de 7-10 Kasım 2021 tarihlerinde IRF tarafından gerçekleştirilecek olan “Yarının Yolları: Yenilikçi ve Sürdürülebilir Çözümler” temalı IRF 18. Dünya Toplantısı ve Sergisi’nin kesinleşmiş programı Program - IRF World Meeting & Exhibition adresinde yayınlandı.

Ulaştırma sektörüne ilişkin stratejileri belirlemek ve bunları gerçekleştirmek için gereken politika ve yatırımları yansıtan bir yol haritası oluşturmak, sektördeki yenilikleri ve teknolojileri aktarmak amacıyla düzenlenen IRF Dünya Toplantısı ve Sergisi’ne dünyanın farklı bölgelerinden üst düzey politikacıların, düşünce liderlerinin ve yol profesyonellerinin katılması beklenmektedir.

Toplantıya katılım için Dubai seyahatinizi planlamanıza ve Dubai'de kalmanıza yardımcı olacak ek bilgiler www.irf2021.global adresinde mevcuttur. Bu bilgiler arasında promosyonlu uçak bileti indirim kodları, anlaşmalı fiyatlara sahip önerilen otellerin bir listesi, sosyal turlar, BAE giriş formaliteleri ile COVID pandemisi ile bağlantılı sağlık ve güvenlik yönergeleri yer almaktadır.

Powered by Sisyön